Наші проекти. 

Тут представлені деякі з наших проектів, які ми намагаємося втілити в життя.

Собаки сапери.

«Шукай, Джек» - віддає команду інструктор циклу підготовки собак мінерів. Побігавши хвилину між вишикувалися людьми, Тайга лягає біля одного з них. Той винувато витягує з кишені брусок ТНТ. А через п'ять хвилин Тайга знову демонструє свою майстерність, досить швидко відшукавши шашку в затишному місці за бензобаком КамАЗа. Зовні це здається простим, але за цим стоїть професійна підготовка, інструкторів і спеціально навчених собак саперів.

Для собаки, це всього лише гра, виконати команду і отримати насолоду. Для багатьох людей це порятунок життя і здоров'я.

Собаки сапери досі є незамінними помічниками по частині пошуку вибухонебезпечних предметів, мін та інших вибухових речовин.

Собак мінерів можна використовувати як під час військових конфліктів, так і в мирному житті, для пошуку встановлених або забутих хв і вибухових речовин, запобігання терористичним актам. Виявлення осіб перевозять вибухонебезпечні предмети.

Нашою організацією розроблена та впроваджується спеціальна програма з підготовки собак саперів. Для даної ролі підходять собаки практично будь-яких порід, а так само безпородні друзі людини.

Так само проводяться спеціальні курси з підготовки інструкторів кінологів собак саперів.

Вибери собі професію.

Спеціальна програма для дітей сиріт, розрахована на учнів сирітських притулків.

Суть програми в тому, що кілька разів на місяць, для учнів притулку проводяться спеціальні лекції від представників різних професій.

Мета заходу - ознайомити дітей із можливим вибором подальшої сфери діяльності і самореалізації в житті.

По закінченню кожної лекції дітям лунають подарунки і сувеніри.

Країні потрібні герої.

Кожен громадянин нашої країни при бажанні може стати героєм і прославляти свою батьківщину своїми досягненнями. Ці досягнення не обов'язково можуть бути на війні. Це можуть бути досягнення у праці, навчанні або спорті.

З метою мотивувати і допомагати людям, охочим прославляти свою країну і своє місто не тільки на Українському просторі, а й світовому рівні була впроваджена програма спонсорської допомоги для спортсменів.

Одним з наших підопічних є член нашої організації Людмила Хоменко. Призер відкритого кубка IFBB "Фітнес бікіні" 2017 року. Людмила має чудові перспективи підкорити Українські вершини бодібілдингу, і готова пробувати свої сили на світовому олімпі в розділі «майстра». Додатковою перевагою Людмили є її досвід у тренерській діяльності і прекрасне володіння мистецтвом «Хатха йоги».